Szkło do kominków

Szkło do kominków
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

lustra (2)W wielu domach kominki wciąż są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia. Obecnie jednak kominki są przeważnie zabudowane, głównie poprzez umieszczenie szkła, co chroni przed wpadającym popiołem z kominka do środka, jak również przed dymem. Jedną z firm, która oferuje usługi w tym zakresie, jest http://kraktrans.pl/kominkowe/, które w swojej ofercie posiada również szkło dekoracyjne i lustra. Warto zwrócić uwagę na podane parametry i to, do jakich warunków jest dostosowane szkło kominkowe.

Struktura szkła kominkowego nieco odbiega od standardowego szkła, gdyż musi je cechować odporność na bardzo wysoką temperaturę wytwarzaną przez palący się w kominku ogień. Zatem jego skład będzie nieco inny, jak również będzie się zdecydowanie wyróżniać grubością samego szkła. Niewątpliwie pozytywną cechą jest możliwość docięcia i dostosowania wymiarów do własnych oczekiwań i potrzeb. I – przede wszystkim, do wymiarów kominka, który ma zostać wyposażony w szkło kominkowe tak, by jak najpełniej spełniał swoją funkcję.

Ciekawe artykuły o architekturze:

Slowa kluczowe: redox extreme efekty, balayage fryzjer kraków, Minikoparka Gorlice, internorm okno kf410, blog początkującego elektronika, kubota l3200 cena, osb stopfire, mezoterapia vivaderm, Fotoprzekaźnik Sick, rodogosz ogrody, fluorokrzemian glinu

About author

Related Articles