Montaż taśmy ledowej – przygotowanie zasilania

Montaż taśmy ledowej – przygotowanie zasilania
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

oswietlenie LED (7)Po podjęciu decyzji o zamontowaniu w swojej kuchni oświetleniowej taśmy ledowej trzeba wymierzyć miejsce w którym chcemy ją zamontować. Firma Ultra Elektro posiada taśmy ledowe sprzedawane w metrach co ułatwia ich montaż ponieważ nie trzeba wykonywać specjalnych połączeń pasków. Gdy już taśmy o odpowiednim kolorze oraz wymiarach do nas dotrą trzeba przed montażem je przygotować jak i przygotować miejsce w którym będą zamontowane.

Taśmy ledowe powinny zostać docięte na odpowiednią długość, żeby przy zakładaniu nie wystąpiły jakieś nieoczekiwane załamania. Dodatkowo przed założeniem trzeba w pierwszej kolejności przylutować do taśmy kabel zasilający wraz z włącznikiem. W tym przypadku mamy dowolność, ponieważ sami możemy zadecydować jak długi będzie dany kabel oraz w którym miejscu będzie znajdował się włącznik. Dodatkowo przed założeniem trzeba dobrze oczyścić i odtłuścić blaty lub szafki na których taśma będzie montowana. Jest to bardzo ważne żeby z czasem nam się ona po prostu nie odkleiła i spadła.

Ciekawe artykuły o architekturze:

Slowa kluczowe: zerwany triceps, certyfikat flange fitter, szkiełkowanie kraków, elwix torba, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, kreda sisa, trioxygen 5, busy do danii szamotuły, onlynails cennik, baront schody, kubota l3200 cena

About author

Related Articles