Mieszkanie – kupić czy wynająć?

Mieszkanie – kupić czy wynająć?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_architektura9.jpgWiele osób jest skazanych na wynajmowanie mieszkania. Niestety nie mogą sobie pozwolić na zakup takiej nieruchomości, a bank nie chce przyznać im kredytu. Warto jednak pamiętać, że kupno takiej nieruchomości nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem.

Kiedy kupno mieszkania nie będzie się opłacało? Na pewno nie jest to dobre rozwiązanie w przypadku osób, które biorą pod uwagę możliwość przeprowadzki do innego miasta. Posiadanie mieszkania na pewno w pewnym stopniu ogranicza mobilność. Oczywiście taki lokal można wynająć lub sprzedać, ale jest to związane z różnymi formalnościami, które dodatkowo komplikują sytuację. Wynajmowanie jest więc dobrym pomysłem dla osób, które nie mają jeszcze sprecyzowanych planów życiowych.

Oczywiście trzeba także pamiętać, że kupno takiej nieruchomości będzie prawdopodobnie związane z zaciągnięciem kredytu na bardzo dużą sumę. Dlatego przed dokonaniem takiej inwestycji należy ocenić swoje możliwości finansowe, a także wziąć po uwagę wszystkie możliwe problemy, które mogą pojawić się w trakcie realizacji.

Ciekawe artykuły o architekturze:

Slowa kluczowe: osb stopfire, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Fotoodmładzanie żary, żwir siany ostrów, Tanie multiplikatory, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, balayage kraków, vetrex-v90-alphaline, ra nails lakier hybrydowy, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, bcaa katowice sklep

About author

Related Articles