Architektura budownictwo i projektowanie i budownictwo kubaturowe

Architektura budownictwo i projektowanie i budownictwo kubaturowe
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

Projektowanie i budownictwo kubaturowe i Architektura budownictwo

Pierwsze kroki w budownictwie

Od czego zatem takie lekcje budownictwa się zaczynają? Na początku trzeba poznać absolutne podstawy, a więc to, jak w ogóle czytać rysunku budowlane, z których zdobywać się będzie duże ilości wiedzy. Jak wiadomo, najlepiej uczy się przez praktykę, a ta praktyka będzie w przyszłości pracą takiego absolwenta architektury, więc na pierwszych zajęciach dużo się rysuje, jest to jednak rysunek techniczny i obejmuje podstawy dziedziny budownictwo kubaturowe.
Student pierwszego semestru jest więc jak niewolę uczące się chodzić. Poznaje takie fakty w dziedzinie architektura budownictwo i projektowanie, jak to, iż linia kreska kropka oznacza oś ściany, że to, co jest niewidoczne rysuje się przerywaną linią. Dowiaduje się, ze ściany ceramiczne kreskuje się, a do gazobetonu dodaje symbol bąbelków powietrza. Musi koniecznie wiedzieć, iż elementy przekrojone rysuje się grubą kreską, widocznie grubszą od tych będących jedynie widokowymi. Dopiero wtedy może przejść do następnego etapu i przejść dalej od skali mikro.

Ciekawe artykuły o architekturze:

Slowa kluczowe: endoskop laryngologiczny sinutronic, kreda sisa, żwir siany ostrów, kinesiotaping bielsko biała, kaplica Santori, złomowanie auta tarnobrzeg, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, Vademecum elektryka SEP, Szamba Betonowe Brzozów, baront schody

About author

Related Articles